Wheat Straw Mouthwash Cup with Handle
Wheat Straw Mouthwash Cup with Handle
Themes: Trade Show, Travel, Light, Camping, Company Picnic
| Quantity: | 200 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
| Price(C): | $3.15 | $2.98 | $1.29 | $1.18 | $1.01 |
- Item# JGP-G008
- Availability: In Stock
Decorate the bathroom with this colorful toothbrush cup and holder. The handle cup is made of environmentally friendly and non-toxic wheat straw and polypropylene. It can also be placed in the living room or bedroom as a daily water cup. Choose from four cool colors and add your organization or company logo, badge, or information through our iconic screen printing method to create an eco-friendly and practical brand promotion that makes your public smile!The price for quantities of 1000 pcs and above is based on sea transportation, and we also provide rush services.
| Product Detail | |
| Material | wheat,plastic |
| Production Time | 12-20 days |
| Size | 4 5/8 " x 3 3/8 " x 4 3/8 " |
| Imprint Information | |
| Imprint Color | White, Black, Red, Yellow, Blue |
| Imprint Location | Front,Back |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted;Heat Transfer |
| Imprint Size | 2" L x 2" W |
| Production Information | |
| Packaging | Poly Bag |
| Shipping Weight | 13 lbs |
| Price Detail | |
| Setup charge | $40 |
