Wheat Straw Couple Toothbrush Mouthwash Cup
Wheat Straw Couple Toothbrush Mouthwash Cup
Themes: Trade Show, Travel, Light, Camping, Company Picnic
| Quantity: | 200 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
| Price(C): | $1.71 | $1.28 | $1.19 | $0.63 | $0.53 |
- Item# JGP-G003
- Availability: In Stock
This impressive what straw cup is durable and long-lasting! Made from wheat straw, 100% free of bisphenol A, non-toxic, and environmentally friendly. This product is not only drop resistant and sturdy, but also very suitable for beverages such as milk, fruits, juices, soda water, and water. In addition, the item can even be used as a mouthwash cup or toothbrush holder. And because it is stackable, storing it will be easy. Taste successfully in your next event and place an order immediately!The price for quantities of 3000 pcs and above is based on sea transportation, and we also provide rush services.
| Product Detail | |
| Material | wheat,plastic |
| Production Time | 12-20 days |
| Size | 4 " x 2 7/8 " x 2 7/8 " |
| Imprint Information | |
| Imprint Color | White, Black, Red, Yellow, Blue |
| Imprint Location | Front,Back |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted;Heat Transfer |
| Imprint Size | 1" L x 1" W |
| Production Information | |
| Packaging | Poly Bag |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Price Detail | |
| Setup charge | $40 |
